28179513
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Relaxpark Pec pod Sněžkou

Karkonosze

Pec pod Sněžkou 303
Pec pod Sněžkou, 542 21

GSM:+420 739 335 466
E-mail:info@relaxpark.cz
Web:www.relaxpark.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Relaxpark Pec pod Sněžkou to nowo zbudowany ośrodek sportowo-wypoczynkowy, znajdujący się pod wierzchołkiem najwyższej góry Czech Śnieżki. Podczas pobytu w miejscowości Pec pod Sněžkou nie można go przeoczyć.

Relax park wyposażony jest w atrakcje dla rodzin z dziećmi oraz aktywnych sportowców. Czynny przez cały rok, a jazdy wieczorowe na górskim torze bobslejowym są dla gości parku mocno przyciągające. Dzieci tutaj nie dokuczają i rodzice mogą się zrelaksować.

Oferujemy:
tor bobslejowy: tor bobslejowy w miejscowości Pec pod Sněžkou jest wyjątkowy swoją nietypową trasą zbudowaną na urwistym zboczu, z licznymi zakrętami i specjalnymi trasami prowadzącymi w niektórych miejscach nawet 8m nad ziemią.

Zjeżdżalnie - trampoliny: nietypowe zjeżdżalnie, np. pod ziemią. Trampoliny dla ośmiu osób, przeznaczone dla dzieci, młodzieży albo dla dorosłych do 70 kg wagi.

Park linowy: wysokiej jakości park linowy MONKEYPARK przeznaczony jest dla szerokiej publiczności, łącznie z dziećmi od 140 cm wzrostu.

Jazdy na krążku nad głowami turystów idących na Śnieżkę albo nad zaporą w miejscowości Pec pod Sněžkou nie można przeoczyć.

Plac gier: dla małych gości Relaxparku przygotowany jest przy ogródku Snackbaru plac gier .

Relaxpark Pec pod Sněžkou

Usługi i wyposażenie: Parking, WC, Gastronomia

Relaxpark Pec pod Sněžkou
Relaxpark Pec pod Sněžkou, autor: SIVIA CZ s.r.o.
Relaxpark Pec pod Sněžkou, autor: SIVIA CZ s.r.o.
Relaxpark Pec pod Sněžkou
 
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zamknąć mapu