28425416
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Golf Mladá Boleslav

Czeski Raj

Michalovice 72
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 739 456 992
E-mail:golf@golfmladaboleslav.cz
recepce@golfmladaboleslav.cz
Web:www.golfmladaboleslav.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Ośrodek golfowy, w którym nie tylko doskonale zagrasz sobie w golfa, lecz możesz dać się tu rozpieszczać naprawdę szeroką ofertą usług wellnessu.

18-dołkowe pole znajduje się w przyjemnym i spokojnym środowisku na skraju Mladej Bolesławi. Nie możliwymi do pomylenia elementami tego pola jest stołowa góra pośrodku ośrodka, umożliwiająca widok na wszystkie miejsca startu i greeny, dwa duże akweny wodne - gniazdowisko Jaskółki brzegówki (Sand Martin), która całej "osiemnastce" też dała swoje imię. Unikalnym elementem jest też trybuna w obszarze dołka nr 18, która oferuje znakomity widok na obszar dołków nr 9 i nr 18 oraz na miejsca startu (tee) jedynki i dziesiątki.

Ośrodek dalej oferuje symulatory 3FSG gry w golfa, restaurację, klub dziecięcy, masaże, kosmetykę, solarium, manicure, pedicure, saunę, wirlpool, salon kosmetyczny i inne.

MICHALOVICE, Golfové hřiště

Ilość dołków: 18
Długość - ; mężczyźni: 6530
Długość - ; kobiety: 5056
PAR - ; mężczyźni: 72
PAR - ; kobiety: 72
Wyposażenie: Driving range, Putting green, Wypożyczalnia - ; wózki elektryczne, Wypożyczania - ; wózki ręczne, Wypożyczalnia - ; kije golfowe, Parking, Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych, Internet, Kącik dziecinny, Restauracja, Fast food, Instruktor

MICHALOVICE, Golfové hřiště
MICHALOVICE, Golfové hřiště
hra - Gabriela Dlasková
Jamka č. 14
Golf
 
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zamknąć mapu