26227724
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Miejskie Centrum Informacji Turystycznej Semily

Czeski Raj

Husova 2
Semily, 513 01

Telefon:+420 481 624 721
GSM:+420 601 320 096
E-mail:info@semily.cz
Web:www.semily.cz/cz/turista/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Miejskie Centrum Informacji Turystycznej Semily z siedzibą w centrum miasta Semily, na placu Riegra, dostarcza licznych informacji i świadczy szereg usług.

Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji na temat miasta Semily oraz całego regionu Český ráj, Pojizeří Karkonosze i Góry Izerskie. Udziela informacji na temat zabytków, celów wycieczkowych, informacji dotyczących możliwości zakwaterowania i gastronomii oraz innych usług, dalej informacje z rozkładów jazdy autobusów i pociągów. Do dyspozycji jest również harmonogram imprez kulturalnych i sportowych. Bezpośrednio w Centrum Informacji Turystycznej można kupić bilety na wybrane imprezy kulturalne w mieście Semily oraz w pobliskich okolicach.

W Centrum Informacji Turystycznej można nieodpłatnie uzyskać broszury informacyjne o regionie albo kupić coś z szerokiej oferty widokówek, map turystycznych, map szlaków rowerowych i pamiątek. W ofercie są również drobne upominki - znaczki, medaliki, koszulki oraz książki, łącznie z literaturą regionalną.

Centrum Informacji Turystycznej dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Załącznik

  • ikona souboru

Godziny otwarcia

Lipiec - Sierpień Po. - Nd 9:00 - 17:00
Wrzesień - Czerwiec Po. - Nd 9:00 - 16:00

 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zamknąć mapu