28896314
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Kompleks narciarski Lucifer

Góry Izerskie

Josefův Důl, 468 44

GSM:+420 602 879 598
E-mail:ski_moravek@volny.cz
Web:www.skilucifer.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Josefův důl leży we wschodniej części Gór Izerskich, niedaleko miast Liberec, Jablonec i Tanvald. Kompleks narciarski Lucifer jest idealnym miejscem dla całej rodziny - od dzieci aż po wprawnych narciarzy.

Wyciąg narciarski Velký Lucifer to Tatrapoma o długości 500 m. Nartostrada Velký Lucifer jest o przewyższeniu 120 metrów a swoją trudnością zalicza się do nartostrad czerwonej, jest idealna dla rodziny z większymi dziećmi lub dla grupek narciarzy o odmiennym stopniu zdolności narciarskich.

Wyciąg narciarski Malý Lucyfer: Wyciąg narciarski Malý Lucifer położony jest w dolnej łagodnej części zbocza, na prawo od Wielkiego Lucyfera. Jest idealnym miejscem dla zupełnie początkujących lub dla dzieci.

Wyciąg narciarski Peklo: Pomiędzy wyciągami Lucifer i Peklo można łatwo przejechać sobie na nartach po utrzymywanej leśnej drodze, prowadzącej niemal po poziomicy. Ze względu na swoją trudność nartostrada Peklo zaliczana jest do czerwonych, lecz jest mniej trudna niż Velký Lucifer.

Bezpłatne parkowanie w Ski kompleksie Lucifer.

W kompleksie znajdują się wypożyczalnie sprzętu sportowego i szkoła narciarska.

Ski areál Lucifer, autor: Ing. Jaroslav Morávek

Tor snowboardowy Szkoła narciarska Szkółka narciarska Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Serwis sprzętu narciarskiego Parking Bar szybkiej obsługi Wyżywienie Znajomość języków obcych Sztuczne naśnieżanie Techniczne utrzymywanie śniegu Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 3/0

Ski areál Lucifer, autor: Ing. Jaroslav Morávek
 
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zamknąć mapu