29471914
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Kompleks narciarski Pařez

Karkonosze

Studenov
Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 605 556 536
E-mail:skiparez@rokytnice.com
Web:www.skiparez.cz
www.skiregion.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Kompleks narciarski Pařez oferuje tanią i jakościową jazdę na nartach dla rodzin z dziećmi oraz dla narciarzy rekreacyjnych.

W kompleksie są do dyspozycji dwa wyciągi narciarskie i piękna, utrzymywana, prawie 80 m szeroka nartostrada. Do dyspozycji jest też parking, kiosk z szerokim asortymentem drobnych posiłków i napoi oraz posiedzeniem bezpośrednio na stoku. W kompleksie znajduje się również szkoła narciarska dla początkujących i zaawansowanych jak również szkoła z ukierunkowaniem na nauczanie snowboardingu. W sezonie zimowym po całej Rokytnicy nad Izerą kursuje bezpłatny skibus.

Kompleks narciarski Pařez przygotował dla Ciebie letni wariant Twego ulubionego sportu - jazdy na nartach. Wypożyczą Ci tu grasski włącznie z wszelkim niezbędnym wyposażeniem (kijki, kaski, buty narciarskie, ochraniacze itp.) i wywiozą Cię wyciągiem narciarskim. Początkującym chętnie udzielą rady.

Nawiązujące artykuły

Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez

Szkoła narciarska Szkółka narciarska Parking Bar szybkiej obsługi Sztuczne naśnieżanie Techniczne utrzymywanie śniegu Skibus

Centra narciarskie

Ilość orczyków / wyciągów krzesełkowych: 2/0

Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez
Ski areál Pařez, autor: Archiv Ski areálu Pařez
 
 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zamknąć mapu