26782504
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Centrum Informacji Turystycznej Jilemnice

Karkonosze

Masarykovo nám. 140
Jilemnice, 514 01

Telefon:+420 481 541 008
E-mail:info@jilemnice.cz
Web:www.ic.mestojilemnice.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Centrum Informacji Turystycznej można znaleźć w Jilemnici, w narożu placu Masaryka, w budynku historycznym Česká spořitelna.

Centrum Informacji Turystycznej Jilemnice jest oficjalnie oznakowanym Centrum Informacji Turystycznej Republiki Czeskiej, co gwarantuje kompletne informacje dotyczących usług turystycznych.

Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji na temat wycieczek do okolicy, szlaków turystycznych, szlaków rowerowych, atrakcji, dalej informacji o możliwościach aktywnego spędzania czasu, informacji o wydarzeniach kulturalnych i sportowych w Jilemnici i okolicach oraz informacji o noclegach, gastronomii i usług turystycznych.

Centrum Informacji Turystycznej dalej zajmuje się przedsprzedażą biletów na imprezy kulturalne, sportowe i towarzyskie w Jilemnici i okolicach, wyszukiwaniem połączeń kolejowych i autobusowych, świadczy usługi kserograficzne oraz inne. Do dyspozycji kącik internetowy.

W sezonie zimowym można w Centrum Informacji Turystycznej uzyskać aktualne informacje o pogodzie i pokrywie śnieżnej, szlakach i trasach narciarskich w Karkonoszach.

W Centrum Informacji Turystycznej można też kupić publikacje turystyczne i ulotki na temat miasta, upominki, widokówki, mapy turystyczne i tematyczne, przewodniki turystyczne po Karkonoszach i pobliskich regionach, znaczki turystyczne, pamiątki ceramiczne oraz inne.

Centrum Informacji Turystycznej Jilemnice dalej organizuje zwiedzanie miejscowej wieży ratuszowej wraz ze sprzedażą biletów wstępu. Można też zamówić przewodnika.

 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zamknąć mapu