25597915
CSENDE
Zaloguj się

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Tor bobslejowy Janov nad Nisou

Góry Izerskie

Hraničná ulice
Janov nad Nisou, 468 11

GSM:+420 607 160 652
E-mail:info@bobovadrahajanov.cz
Web:www.bobovadrahajanov.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Tor bobslejowy w miejscowości Janov nad Nisou jest świetną atrakcją dostarczającą gościom bez względu na wiek wyjątkowe przeżycia.

Wózki przeznaczone są dla jednej albo dwu osób, więc można jeździć samodzielnie albo razem z dziećmi lub przyjaciółmi. Wygodny bobslej z gumowymi kółkami wyposażony jest w sprawny hamulec, umożliwiający każdemu wybór odpowiedniej prędkości i stylu jazdy. Bobslej jest bardzo lekko sterowalny, więc do jego obsługi zdolne są już małe dzieci.

Tor bobslejowy w miejscowości Janov nad Nisou ma razem 22 zakrętów, z tego 13 lewoskrętnych i 9 prawoskrętnych. Osobliwością toru jest karuzela, na której bobslej obraca się o 450 stopni. Ogólna długość toru wynosi 900 m, a długość wyciągu 270 m.

Częścią ośrodka jest restauracja dla 48 osób oraz następnych 80 miejsc na dużym tarasie z grillem i wędzarnią. Dzięki dobremu położeniu, nietradycyjnemu sposobu aktywnego wypoczynku, świetnym usługom gastronomicznym i kącikowi dla dzieci jest tor bobslejowy ciekawym celem wycieczek rodzinnych w ciągu całego roku.

 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zamknąć mapu