29284081
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Půjčovna koloběžek Žlutá plovárna

Český ráj

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
E-mail:info@zlutaplovarna.cz
Web:www.zlutaplovarna.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jsme největší půjčovna koloběžek v povodí řeky Jizery se čtyřmi základnami podél jejího toku.

Nabízíme 85 kvalitních a prověřených koloběžek značky KOSTKA pro děti i dospělé. Koloběžku si můžete půjčit v našich kamenných základnách v Dolánkách u Turnova, na Žluté plovárně na Malé Skále, v Líšném nebo v Penzionu Křížky.

Máme 4 základny, koloběžky si můžete kdekoli půjčit a kdekoliv vrátit, koloběžku si rezervujte zde.

Naše půjčovna koloběžek - kvalita, rychlost a spolehlivost

Jelikož se již dlouhá léta snažíme návštěvníkům českého ráje poskytnout co nejkvalitnější služby, letos se z nás stala jedna z největších půjčoven koloběžek v Českém ráji, tudíž se již nestane, že by na vás koloběžka nezbyla. Velice se o to také zasadil český výrobce koloběžek Kostka, se kterým vybíráme kvalitní a prověřené koloběžky pro děti i dospělé do naší půjčovny.

Na koloběžce s celou rodinou i se psem

V našem sortimentu naleznete i vybavení pro vaše zvířecí kamarády. Koloběžky upravené pro mushing (pes zapřažený v postroji tahá svého psovoda). Do výbavy této koloběžky patří průžné tažné vodítko a pružný adaptér, který nedovolí vodítku zamotat se do kola.

Pohodové výlety na koloběžkách

Vzhledem k lokalitě nebudou mít problém ani vaši nejmenší, jelikož nejčastější trasa vede celou dobu podél toku Jizery, tudíž je relativně rovná, bez kopců a neustálé mimo frekventovanou silnici. Na každé s našich základen také poskytujeme občerstvení pro naše zákazníky.

Nebojte se vyzkoušet něco nového!

Máte větší ambice než “pouhých” 6km podél Jizery? Půjčte si koloběžku na půl dne nebo na celý den a udělejte si výlet po okolních krásách českého ráje. Koloběžku si můžete na kterékoliv z našich základen půjčit a zase ji třeba jinde vrátit.

Tam na lodi, zpět na koloběžce

Spojte si výlet na lodi s výletem na koloběžce. Využijte náš program “Tam na lodi, zpět na koloběžce”. Půjčíte si u nás loď a na konci vaší trasy na vás již budou čekat koloběžky připravené na cestu zpět podél Jizery. Po cestě na vás myslíme i s občerstvením.

Související články

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu