30067134
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Turistický autobus - hotel Kavka

Český ráj

Malá Skála - Vranové 159, 468 31

GSM:+420 775 339 073
E-mail:info@bus-paradise.cz
Web:www.bus-paradise.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Hotel Kavka nabízí možnost dopravy turistickým autobusem. Nechte auto zaparkované u penzionu a vydejte se na výlet turistickým autobusem, který vás proveze po mnoha zajímavých místech regionu.

Jako první hotel v Českém ráji začal hotel Kavka již v roce 2005 provozovat vlastní 19-ti místný autobus VW LT. Nabízí širokou škálu různých výletů do Českého ráje, ale i do Krkonoš, Jizerských hor, Frýdlandského výběžku a Prahy.

Nabízí se otázka proč jezdit na výlety hotelovým autobusem, když má návštěvník svoje auto? Výlety turistického autobusu jsou tvořeny po línii, takže návštěvníci mají možnost poznat celou řadu zajímavých míst, aniž by se museli vracet ke svému autu někam na parkoviště. (Nehledě na nejistotu s tím spojenou.) Nezanedbatelné je i vyšší pohodlí (je možno si dát pivo, nikdo nemusí řídit). Turistický autobus také dává možnost zorganizovat výlet pro větší skupinu. Navíc je jeho provoz výhodný i finančně, vlastním autem se to cenově vyplácí až od 4 osob. Naproti tomu provozovatel autobusu nabízí rodinám zvýhodnění: 1.dítě 50% a 2.dítě zdarma.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu