29205488
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Silnice od Dlaskova statku v Dolánkách

Český ráj

Dolánky u Turnova, 511 01

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
V Dolánkách u Turnova byla opravena místní komunikace, která je využívána pro bruslení na in-line bruslích.

Nádherné svezení na in-line bruslích dlouhé 6km není v našich končinách úplně běžné. Nová silnice byla vybudována zcela od Dlaskova statku až k železničnímu mostu v Rakousích. Na druhé straně plynule navazuje silnice k Bartošově peci (dá se jet i dál, ale je to moc do kopce).

Ideálním zázemím je parkoviště pod Dlaskovým statkem s občerstvením. Na zkvalitnění služeb v Dolánkách pracuje společnost SUNDISK s.r.o. provozující například Žlutou plovárnu na Malé Skále. V blízké budoucnosti se zde dočkáte přestavby stánku, rozšíření posezení a půjčovny in-line bruslí. Nově bude možné půjčit si loď rovnou v Dolánkách na projížďky nad jezem nebo výlet dál po proudu.

Jedná se o místní komunikaci, nikoliv o stezku pro in-line bruslení.

In-line Dolánky u Turnova
In-line Dolánky u Turnova
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu