28421613
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Jablonecké putování

Jizerské hory

Kostelní 1/6
Jablonec nad Nisou, 466 01

Telefon:+420 774 667 677
+420 483 356 201
E-mail:info@jablonec.com
Web:www.jablonec.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jablonecké putování je zajímavá rodinná hra, jejímž cílem je přiblížení krás, zajímavostí a pozoruhodností regionu hravou formou, a to nejen malým návštěvníkům. Putováním návštěvníky provázejí skřítci Korálek a Jablůňka.

Putování tvoří průvodce, který se skládá z mapy s vyznačenými putovními místy a knížky, která zpestřuje příběhy a úkoly samotné putování. Celkem čeká na putující 20 výletních míst, na nichž obdrží do knížky razítko. Po získání nejméně 10 razítek je za odměnu připravena originální pamětní medaile, kterou návštěvníci obdrží v informačním centru v Jablonci nad Nisou.

Celý projekt Jabloneckého putování byl realizován za podpory Evropské unie v rámci projektu „Jablonecko jako centrum cestovního ruchu Jizerských hor“.

http://www.jablonec.com/cs/turisticke-informacni-centrum/jablonec-nad-nisou/jablonecke-putovani/

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu