26171609
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Penzion Artur

Jizerské hory

Malý Semerink 1016
Janov nad Nisou, 468 11

Telefon:+420 483 305 321
+420 483 380 796
GSM:+420 603 399 302
E-mail:artur@activeguide.cz
Web:www.pensionartur.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70
Přistýlky: 8
Celkový počet pokojů: 22
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet vícelůžkových: 1
Penzion Artur poskytuje ubytování v oblasti regionu Jizerské hory, v obci Janov nad Nisou na Malém Semerinku v blízkosti střediska zimních sportů Hrabětice - Severák.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a připojení na internet. Ve vlastním objektu je velká jídelna s televizí, videem, cd přehrávačem, stolním fotbalem, krbem a klavírem, kterou lze rozdělit na dvě menší místnosti. V objektu se taktéž nachází menší bar s možností zakoupení občerstvení. Hosté můžou využít i hernu na stolní tenis.

Příjemné posezení skýtá venkovní terasa s grilem nebo zastřešené ohniště.

Penzion Artur - stravování:

Ubytování je možné se snídaní - formou švédského stolu, popř. s plnou penzí nebo polopenzí. Dle zájmu je k dispozici vegetariánská, veganská, racionální či dietní strava. Jsme připraveni řešit veškeré možné individuální požadavky našich hostů.

Penzion Artur - další služby:

- Sauna

- Vířivka


- Bazén

Krytý bazén o rozměrech 7,5 x 4 m Vám v horkých dnech poskytne příjemné ochlazení. Plavci mohou využít protiproud a zájemcům o vodní turistiku se nabízí možnost tréninku eskymáckých obratů na kajaku.

- Tělocvična

Protáhnout tělo si hosté mohou v menší tělocvičně a to ať už na posilovacích strojích nebo na overballech.

Penzion Artur - Sportovní areály:

Venkovní hřiště lze využít k hraní volejbalu nebo menšího fotbalu. Kromě hřiště přímo u penzionu můžete využít i dvě volejbalová a jedno fotbalové přírodní hřiště lese 200 až 400 m od penzionu. Lze pronajmout i tělocvičnu ve vzdálenosti do 15 minut od penzionu.

Půjčovna letního a zimního sportovního vybavení:
V naší půjčovně Vám nabízíme široký sortiment sportovního vybavení. Pro zimní sporty Vás vybavíme veškerým lyžařským čí snowboardovým vybavením. K dispozici Vám jsou ale i jiná sněhová výstroj jako kluzky, skibob či plastové lžíce nebo boby.

Lanový park Artur:

Přímo u pensionu Vás naši instruktoři mohou provézt vysokými lanovými aktivitami, zakončenými jízdou na lanovce nebo boulderingovou (horolezeckou) stěnou.

Vysoké lanové překážky i pro děti od 6. let: 3-6 metrů nad zemí i vodou, lanovka 50 metrů, nízké lanové dráhy půl metru nad zemí.

Naše lanové centrum je postaveno tak, aby si adrenalin a zábavu užili nejen děti, ale i dospělí. Připravili jsme pro Vás překážky v podobě visících klád, dřevěných mostů, provazových pavučin a tří super lanovek.

Samozřejmě po celou dobu zdolávání všech překážek jste bezpečně jištěni pomocí celotělových úvazků a ocelových lan. Celý park je certifikovaný a programy vedou licencovaní instruktoři.

Nízké lanové dráhy - 13 lanových překážek 0,5m nad zemí s postupně vzrůstající obtížností. Některé složitější pasáže jsou postaveny jako velké hlavolamy. Při překonávání tudíž zapojíte nejen tělo, ale i hlavu!

“Zábavná říčka- dětský canyoning” – zábavně upravené řečiště potoka. Děti od 6 let, ale i dospěláci mají možnost vyzkoušet si svou obratnost a šikovnost na dvou různě obtížných označených tratích. Při procházení mají za úkol se nenamočit a především hledat různě ukrytá písmena a čísla, která dohromady tvoří indicie k nalezení sladkého pokladu v areálu pensionu Artur.

“horostěna- boulder“ – lezecká stěna.

“tower- síť“ – lezení po síti na čas, do výšky až 10m. S postupným jištěním speciálním navijákem.

Bezpečnost je garantována našimi licencovanými instruktory a nejmodernějšími certifikacemi.

Ceny  pro kompletní lanový program (canyoning + nízká a vysoká lana):

Vedoucí větších skupin jsou zdarma (1 na 10 os.)

Sleva 15% pro držitele Jizerky card

Při počtu účastníků do 10 osob

Cena za 1 osobu: 250,-Kč

Při počtu účastníků od 10 do 30 osob:

Cena za 1 osobu: 200,-Kč

Při počtu účastníků od 30 a více:

Cena za 1 osobu: 150,-Kč

Při absolvování pouze canyoningu + nízké lanové dráhy 100,-Kč/os.

Příznivci vodáctví si zde mohou vybrat z široké škály plavidel od "Pálavy" až po rafty, samozřejmě s veškerým příslušenstvím, záchranou vestou počínaje a házecím pytlíkem konče.

Penzion Artur - další aktivity:

Lyžařská a snowboardová škola
Lyžařské vleky
Snowtubing

Outdoorové programy:
Z těchto programů Vám sestavíme na přání několikadenní program přímo na míru. Pro Vaši firmu sestavíme teambuildingový kurz, který zlepší atmosféru kolektivu a tím i pracovní výkony. Více na: www.activeguide.cz/jednodenni-programy.htm.

Penzion Artur - okolí:

Nedaleko je to k centru obce Bedřichov i Janov nad Nisou. Má ideální polohu pro vyznavače všech druhů sportů a turistiky a taktéž je vhodný pro strávení příjemné a klidné dovolené rodin s dětmi. V zimních měsících je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí (Jizerská magistrála) a milovníci sjezdového lyžování mají možnost výběru z mnoha sjezdovek všech náročností od začátečníků až po profesionály.


Dovolená s dětmi - nabídka

Hosté pensionu Artur můžou s dětmi využít i hernu na stolní tenis, stolní fotbal, saunu, vířivku či menší tělocvičnu.

Svatby a romantické pobyty - nabídka

Pension Artur je přímo ideálním místem pro konání různých oslav a večírků, ale i tak honosných záležitostí jako jsou například svatební hostiny. Pronajmout si lze celý objekt. Dle dohody zajišťujeme i pohoštění (vícechodové obědy či večeře, chlebíčky, jednohubky, obložené či ovocné mísy) a postaráme se i o Váš pitný režim.

Aktivní dovolená - nabídka

Už několik let pro Vás připravujeme mnoho různých outdoorových programů, jako je rafting, lezení, slaňování, kajaky, lyžování, snowtubing, snowboarding, horská kola, kolečkové brusle ... a mnoho dalších pod vedením zkušených instruktorů. Na penzionu je k dispozici malá tělocvična a venkovní hřiště.

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Na penzionu Artur je k dispozici sauna, vířivka, menší tělocvična, rehabilitační centrum s masážemi a mobilizačními rekondičními procedurami pod lékařským vedením a zastřešený bazén 4 x 7 metrů.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Penzion Artur je vhodný pro pořádání škol v přírodě a jiných tématických výletů pro školní děti. Děti mohou využít venkovní hřiště k hraní volejbalu nebo menšího fotbalu. Kromě hřiště jsou přímo u penzionu i dvě volejbalová a jedno fotbalové přírodní hřiště lese 200 až 400 m od penzionu. Lze pronajmout i tělocvičnu ve vzdálenosti do 15 minut od penzionu.

Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur

Služby v okolí

Bankomat:5 km
Banka:6 km
Pošta:1,5 km
Obchod:1 km
Vlaková zastávka:6 km
Autobusová zastávka:1 km
Bazén:6 km
Koupaliště:4 km
Sjezdové tratě:0,4 km
Bowling:3 km
Půjčovna lyží:0,5 km
Půjčovna kol:3 km

pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi bar gril, ohniště zahrada, terasa tělocvična, fitness krytý bazén sauna hřiště stolní tenis parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace outdoorové programy

Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
Penzion Artur, autor: archiv Penzion Artur
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu