29094708
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Taneční studio TOPDANCE

Jizerské hory

U Přehrady 3204/61
Jablonec nad Nisou, 466 02

GSM:+420 602 171 412
E-mail:topdance@topdance.cz
libor.jager@topdance.cz
Web:www.topdance.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Taneční studio, které pořádá taneční kurzy téměř všech tanečních žánrů - standardní tance, latinskoamerické tance, formační vystoupení a choreografie, módní tance, moderní tance atd.

Taneční studio vyučuje tance jako je waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, foxtrot, samba, cha-cha, rumba, paso-doble, jive, polka, mazurka, swing, boogy, lindy hopp, salsa, bachata, merengue, tango argentino, counry, blues, či moderní zumba. Vyučujeme všechny od naprostých začátečníků, až po Mistry České Republiky. Vytvoříme vám choreografie na formace, na speciální účely i pro film. Ve škole se věnujeme malým dětem již od čtyř let - vyzkoušejí si první krůčky na hudbu. Střední věk zastupují taneční kurzy pro mládež a kurzy pro dospělé či tančírny. V naší taneční škole se věnujeme výuce v páru ale i výuce sólo.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu