25564540
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Koupaliště Želízy

Českolipsko

Kemp a koupaliště Želízy
Liběchov, 277 21

GSM:+420 777 208 975
+420 777 677 823
E-mail:info@zelizy.cz
Web:web.zelizy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Velice příjemně rodinně koncipované plně vybavené koupaliště vhodné i pro malé děti, s neustálým hygienickým dozorem, napouštěné z vlastní studny s pitnou vodou.

Koupaliště o velikosti 20 m x 40 m s odděleným brouzdalištěm a dětskou skluzavkou je vhodný jak pro radovánky s dětmi tak i pro zdatné plavce.Koupaliště je vybaveno sociálním zařízením, sprchami i kabinkami pro převlékání. Je možné si tu zapůjčit  slunečníky, lehátka, badbinton, společenské hry, karty, míče, prodáváme nafukovací lehátka, kruhy, rukávky, hračky pro děti a podobné doplňky.

K disposici je kiosek s bohatým studeným i teplým občerstvením, pivem, zmrzlinou.U kiosku je zastřešený prostor se šesti stoly pro celkem 60 návštěvníků. Další stoly a stolky jsou rozmístěny na travnaté ploše okolo bazénu.

Rozměry: 40 x 20 m

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khsstc.cz v sekci Koupaliště.

Zdroj: http://web.zelizy.cz

, autor: Radek Jelínek

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Pláž: travnatá
Vybavení: kabiny, převlékárny, WC, občerstvení

, autor: Radek Jelínek
, autor: Radek Jelínek
, autor: Radek Jelínek
, autor: Radek Jelínek
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load
Zavřít mapu