29416519
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Muzeum a galerie Starý Kravín

Krkonoše

Františkov 63
Rokytnice nad Jizerou, 512 45

GSM:+420 732 732 078
E-mail:promag@seznam.cz
Web:www.rokytnice.com/stary-kravin
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Muzeum a galerie Starý Kravín představuje návštěvníkům, jak se dříve žilo v Krkonoších a jaké náčiní lidé v horách používali ke své obživě.

V muzeu je umístěna stálá expozice Jak se dříve žilo na horách. K vidění je zde také stará hasičská technika a nářadí a náčiní, které dříve sloužilo k obživě lidí na horách.

Můžete zde také zhlédnout pravidelné výstavy místních umělců různých žánrů (malba, keramika, dřevěné sochy, umělecké kovářství a jiné).

OTEVŘENO je na zazvonění. Rádi Vám také ukáží starou hasičskou techniku, nářadí a náčiní, které dříve sloužilo k obživě lidí u nás na horách.

Přijďte pobejť.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu