1886698
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

PFP - pojištění vozidel

Jizerské hory

Vavřincův Vrch - směrem k pizzerii Maškovka
Liberec 1, 460 01

Telefon:+420 484 847 920
GSM:+420 840 100 135
E-mail:info@povinne-ruceni.com
Web:www.povinne-ruceni.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

OPUScard

Sleva až 70% v závislosti na výběru pojišťovny = prodej za internetové ceny.
PFP s.r.o. je společnost specializovaná na sjednávání pojištění vozidel. Kromě internetového portálu o pojištění provozuje i kamennou pobočku v centru Liberce - na Vavřincově vrchu, kde poskytuje svým klientům komplexní servis. Držitelé Opuscard, Citycard a karty BENEFIT Program zde dostanou pojištění za internetové ceny.
PFP s.r.o. je společnost specializovaná na sjednávání pojištění vozidel. Kromě internetového portálu o pojištění provozuje i kamennou pobočku v centru Liberce - na Vavřincově vrchu a druhou kamennou pobočku v centru Jablonce nad Nisou - na Horním náměstí, kde poskytuje svým klientům komplexní servis. Držitelé Opuscard, Citycard a karty BENEFIT Program zde dostanou pojištění za internetové ceny.

Společnost PFP s.r.o. najdete v sousedství pizzerie Maškovka v centru Liberce či na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou. Společnost je registrována u České národní banky (ČNB) jako pojišťovací agent (číslo 014065PA) a zastupuje všechny pojišťovny v České republice, které mají licenci na tzv. povinné ručení (pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla).

Klient zde dostane úplný přehled možností s ohledem na konkrétní vozidlo a potřeby zájemce o pojištění a přesné informace o tom, čím se jednotlivé produkty pojišťoven odlišují.

PFP sjednává pojištění pro:

Allianz pojišťovnu, a.s.
AXA pojišťovnu, a.s.
Českou pojišťovnu, a.s.
Českou podnikatelskou pojišťovnu, a.s.
ČSOB pojišťovnu, a.s.
Generali pojišťovnu, a.s.
Hasičskou vzájemnou pojišťovnu, a.s.
Kooperativa pojišťovnu, a.s.
Servisní pojišťovnu a.s.
Slavia pojišťovnu, a.s.
Triglav pojišťovnu, a.s.
Uniqa pojišťovnu, a.s.
Wüstenrot pojišťovnu

Vedle povinného ručení je zde možno sjednat havarijní pojistku a to jak na všechna rizika nebo jen na odcizení vozidla.

Otevírací doba

všechny měsíce Po - Čt 8:00 - 17:00
8:00 - 16:00

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2014
load
Zavřít mapu