27516434
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Hraniční přechod Harrachov - Jakuszyce

Krkonoše

Hraniční přechod mezi Českou republikou a Polskem.

Hraniční přechod je určen pro pěší, cyklisty, motocykly, osobní automobily, autobusy a nákladní vozidla.

Upozornění Ministerstva zahraničních věcí:

Občan ČR může cestovat do zemí Evropské unie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu. Nedoporučuje se však cestovat na občanský průkaz s odděleným rohem. Doklady by měly být platné minimálně po dobu plánovaného pobytu mimo území ČR.

Občanský průkaz slouží jako cestovní doklad pouze pro jeho držitele. Pokud tedy rodič cestuje pouze s občanským průkazem společně s dítětem, pak doporučujeme, aby dítě mělo vždy vlastní cestovní pas, a to i v případě, že dítě je zapsáno v občanském průkazu rodiče. 

Otevírací doba

Nepřetržitá provozní doba.

Hraniční přechod Harrachov - Jakuszyce
Hraniční přechod Harrachov - Jakuszyce
Hraniční přechod Harrachov - Jakuszyce
Hraniční přechod Harrachov - Jakuszyce
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu