27494133
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Sportovní areál Na rozcestí, Vratislavice nad Nisou

Jizerské hory

Na rozcestí
Liberec, 463 11

GSM:+420 777 710 255
E-mail:info@vratislavicehriste.cz
Web:www.vratislavicehriste.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Moderní víceúčelový sportovní areál ve Vratislavicích nad Nisou nabízí hřiště na fotbal, beach volejbal, tenis, basketbal, volejbal a celoroční kluziště.

Sportovní areál Na rozcestí byl slavnostně otevřen 29. srpna 2009. Součástí areálu je fotbalové hřiště s umělým trávníkem třetí generace, hřiště na plážový volejbal a víceúčelové hřiště pro tenis, basketbal a další sporty s umělým povrchem druhé generace. Srdcem areálu je unikátní kluziště s umělým povrchem z extrémně tvrdých polymerových desek, které před časem vyvinula NASA jako izolaci pro raketoplány. Vnitřní areál kluziště umožní hokejové zápasy, bruslení a krasobruslení, vnější ovál je určen pro volné bruslení a rychlobruslení.

Povrchy všech hřišť jsou díky kvalitnímu podkladu a odvodnění vhodné pro celoroční provoz.

Umělé kluziště s panely INTERICE
V centrální části areálu se nachází kluziště s umělou ledovou plochou, jejíž provoz i údržba jsou daleko méně náročné, hlavně finančně, než led a dá se využívat po celý rok. Ledová plocha je koncipována jako ovál s bruslařskou dráhou v šíři 2,5m po obvodu a malá obdélníková plocha 17x24m uprostřed, pro rekreační mini hokej.

Beach volejbal, beach fotbal
Hřiště pro plážový fotbal a volejbal je z křemičitého písku o rozměrech 8x18m pro volejbal a 11x23m pro fotbal. Celé hřiště je ohraničeno ochrannými sítěmi do výšky 3m.

Fotbal
Fotbalové hřiště s umělým trávníkem III. generace se zásypem písku a gumového granulátu má certifikaci FIFA. Základní rozměry fotbalového hřiště jsou 30 x 44m, hřiště je ohraničeno ochranným oplocením typu COREL do výšky 2m. Za brankami je toto oplocení navýšeno ochrannými sítěmi proti míčům do výšky 6m.

Víceúčelové hřiště
Hřiště s umělým trávníkem tloušťky 1,5cm se zásypem křemičitého písku je určeno pro tenis, basketbal, volejbal, aj. Rozměry tohoto hřiště jsou 18x36m. Celé hřiště je obehnáno rámovým oplocením typu COREL výšky 3m, ve spodní části doplněným dřevěným mantinelem s pružnou gumou.

Dovolená s dětmi - nabídka

Možnost celoročního bruslení pro děti i rodiče. Přímo na hřiště navazuje oplocené dětské hřístě s prolézačkami.

Aktivní dovolená - nabídka

Areál nabízí široké možnosti sportovního vyžití.

Otevírací doba

Březen - Říjen Po - Ne 9:00 - 21:00
Listopad - Únor Po - Pá 13:00 - 21:00
So - Ne 10:00 - 21:00

Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek

Vybavení a služby: parkoviště, bezbariérový přístup, šatny, WC, sprchy, občerstvení, půjčovna sportovního vybavení

Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek
Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek
Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek
Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu