27244719
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Černodolský sjezd

Krkonoše

Janské Lázně

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Z Janských Lázní vyjeďte lanovkou na Černou horu a poté sjíždíte přes Čistou do Černého dolu.

Délka trasy: 12 km

Průběh trasy: Janské Lázně (670 m n. m.), Černá Hora (1299 m n. m), Černá bouda, 1B směr Lučiny, 19 B, 1E po proudu Čisté, Černý Důl (595 m n.m.)

Popis trasy: Pro výjezd na Černou horu použijte lanovku z Janských Lázní. Po cyklotrase KRNAP č. 19A přejedete Černou horu, pojedete ještě kousek po cyklotrase KRNAP č. 1B směr Lučiny, ale u rozcestníku, kde končí žlutá pěší trasa odbočíte vlevo na Luční svážnici. Stále po žluté pěší, ke které se záhy připojí cyklotrasa KRNAP č. 19 B sjedete do údolí Čisté. Dáte se vlevo a po cyklotrase KRNAP č. 1E po proudu Čisté sjedete do Černého Dolu.

Černodolský sjezd
Černodolský sjezd
Černá Hora, autor: archiv KHK
Rozhledna Panorama Černá Hora, autor: archiv KHK
Lanovka Černohorský expres, autor: archiv KHK
Černá hora - rašeliniště, autor: archiv KHK
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu