26611758
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Sjezd K Malému Labi

Krkonoše

Špindlerův Mlýn

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Vyjeďte si lanovkou za Svatého Petra nahoru na Pláň a poté pokračujte přes Strážné až do Lánova.

Délka trasy: 22 km

Vhodné pro: horské kolo 

Průběh trasy: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr (710 m.n.m), Pláň (1195 m n. m.), Kopřivník, Strážné, Mlýnské Domky, Kamenný Mlýn, Dolní Dvůr, Lánov (470 m n. m.)

Popis trasy: Pro výjezd na Pláň použijete sedačkovou lanovku za Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně. Pro první úsek od lanovky k rozcestníku U Krásné Pláně si můžete vybrat jednu nebo druhou větev cyklotrasy KRNAP č. 17 nebo i variantu s č. 17A. Pod Kopřivníkem U Krásné Pláně přejedete na cyklotrasu KRNAP č. 1A, projedete Strážným a cyklotrasu opustíte až pod lomem. Pokračovat budete vpravo po silnici po proudu Klínového potoka do Dolního Dvora a dále až na křižovatku do Lánova k informačnímu středisku.

ilustrační foto
ilustrační foto
Kostel sv. Josefa
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu