26885173
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Po lyžařských trasách v létě

Krkonoše

Špindlerův Mlýn

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Sedačkovou lanovku se nechte vyvézt ze Špindlerova Mlýna na Medvědín a poté se vydejte přes Benecko do Jilemnice.

Délka trasy: 25 km

Vhodné pro: horské kolo

Průběh trasy: Špindlerův Mlýn (718 m n. m.), Medvědín (1234 m n. m.), Horní Mísečky, Třídomí, Na Rovince, Benecko, Horní Štěpanice, Dolní Štěpanice, Hrabačov, Jilemnice (464 m n. m.)

Popis trasy: Sedačkovou lanovku použijete ze Špindlerova Mlýna na Medvědín. Od horní stanice sjedete po cyklotrase KRNAP č. 13A na Masarykovu silnici. Dáte se vlevo a po cyklotrase KRNAP č. 13 sjedete na Horní Mísečky. Najdete cyklotrasu KRNAP č. 12, projedete pod Harrachovou skálou a nad Krausovými boudami. U Třídomí přejedete na cyklotrasu KRNAP č. 11 a na Rovince na cyklotrasu KRNAP č. 10. S ní projedete Benecko i krásnou krkonošskou obec Horní Štěpnice. Na silnici pod Horními Štěpanicemi opustíte desítku a dáte se vlevo. Projedete Dolními Štěpnicemi a u Hrabačova se chytnete cyklotrasy KČT č. 22, která vás bezpečně dovede na náměstí v Jilemnici.

ilustrační foto
ilustrační foto
Krkonošské muzeum Jilemnice, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu