26709484
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Sjezd Kam teče Labe

Krkonoše

Herlíkovice

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Nechte se vyvézt lanovkou z Herlíkovic na Přední Žalý a poté pokračujte přes Vrchlabí do Hostinného.

Délka trasy: 27 km

Vhodné pro: horské kolo

Průběh trasy: Herlíkovice (538 m. n. m.), Přední Žalý (1018 m. n. m.), Benecko, Křížovky, Kněžice, Vrchlabí, Dolní Branná, Kunčice nad Labem, Klášterecká Lhota, Hostinné (350 m n. m.)

Popis trasy: Lanovkou vyjedete z Herlíkovic na Přední Žalý. U rozcestníku nedaleko rozhledny najdete cyklotrasu KRNAP č. 10A. Po ní se dáte vlevo a sjedete k hotelu Zlatá Vyhlídka na okraj Benecka. Po silnici pojedete zase vlevo až na křižovatku Křížovky na okraji obce Mrklov. Zde najdete cyklotrasu KRNAP č. 10, odbočíte vlevo a záhy stále s cyklotrasou KRNAP č. 10 vpravo na místní komunikaci. Po stejné cyklotrase sjedete do Vrchlabí. Z náměstí doporučujeme sledovat pěší červenou trasu, kterou opustíte u mostu přes Labe nedaleko autobusového nádraží. Pokračovat budete rovně stále po levém břehu Labe. Do Hostinného pojedete stále po silnici přes Kunčice a Klášterskou Lhotu po proudu řeky Labe.

Hostinné, autor: Jaroslav Kocourek
Hostinné, autor: Jaroslav Kocourek
Dlouhý sjezd Kam teče Labe
Rozhledna Žalý
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu