30543864
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Ekofarma TRPOLA - Statek u Macháčků

Český ráj

Huntířov 66
Železný Brod, 468 22

GSM:+420 604 985 171
E-mail:petr.mmachacek@post.cz
Web:www.trpola.org
www.statekumachacku.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Rostlinná i živočišná produkce v biokvalitě, ručně vyráběné dřevěné výrobky a řezbářské práce

Petr Macháček a jeho rodina obhospodařují ekofarmu v Huntířově. Farma nabízí biozeleninu (mrkev, petržel, červenou řepu, rajčata, celer, fazolky, brambory), z ovoce např. jablka, třešně, hrušky, dále ořechy a med. Na farmě jsou také chovány ovce, drůbež a králíci. Produkty zakoupíte přímo na farmě.

Další činností, kterou se Petr Macháček zabývá především v zimních měsících, je ruční výroba dřevěných misek a mís za pomocí dláta a motyčky - starých nástrojů na vysekávání. V jeho dílně vznikají dále lžíce a řezbářské práce - reliéfy, rytiny či jiné ručně řemeslné zpracování dřeva jako malé krabičky na šperky až po stolice na opracování dřeva. Své výrobky upravuje pouze přírodními látkami jako je olej, včelí vosk, šelak atd.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu