26231173
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Rozhledna na Hnědém vrchu

Krkonoše

Pec pod Sněžkou, 542 21

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Rozhledna na Hnědém vrchu je nejvyšší rozhledna v Krkonoších, měří téměř 31 metrů. Z rozhledny je nádherně viditelné panorama hlavního krkonošského hřebene.

Rozhledna je trojúhelníkového tvaru a tvoří ji dřevěné a ocelové sloupy. Z vyhlídkové terasy mohou návštěvníci vidět panorama hlavního krkonošského hřebene, především na Sněžku, Luční a Studniční horu, vidět je také turistické centrum Pece. Za příznivého počasí jsou z rozhledny vidět i Orlické hory a Jeseníky.

Pata rozhledny je umístěna v nadmořské výšce 1207,45 metrů nad mořem, hlavní vyhlídková plošina je ve výšce 27 metrů nad zemí, celkem rozhledna měří 30,85 metru.

Rozhledna je přístupná zdarma a bude otevřená v době provozu lanové dráhy na Hnědý vrch.

Otevírací doba

Červen - Říjen všechny dny v týdnu 9:00 - 16:00

Otevřeno je červen - říjen dle provozu lanové dráhy Hnědý vrch. Vstup na rozhlednu je zdarma.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu