26337807
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Běžecká trasa Buď fit, Jilemnice

Krkonoše

Jilemnice

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
V Jilemnici můžeme najít několik kilometrů pravidelně upravovaných běžeckých tratí. Jednou z nich je i turistická běžecká trasa Buď fit.

Nástupním místem pro většinu běžeckých tratí v Jilemnici je místo zvané U buněk přímo v areálu Hraběnka. Zde také začíná turistická běžecká trasa Buď fit. Na trasu se ale můžeme napojit i v jiných místech a projíždět ji v libovolném směru.

Tato trasa je určena opravdu pro všechny, od malých dětí až po zdatné sportovce či seniory.

Celá trasa je značena žlutočernou značkou s nápisem Buď fit a obrázkem běžkaře.

Popis trasy: Trasa vede kolem kapličky svatého Isidora, dále podél lesa k hotelu Vyhlídka, kde je možnost občerstvení a případně i odpočinku. Poté trasa vede okolo vrcholu Kozince, chvíli se napojuje na trasu cyklotrasy Jilemnickem křížem krážem č.4206. Cestou se nám otevírají krásné výhledy na Hrabačovské údolí, vrch Žalý s rozhlednou, Dolní Štěpanice i panoramata Krkonoš.

Upozornění: Trasa se může měnit s ohledem na sněhové podmínky. Bude však vždy upravena a značena v závislosti na počasí.

Podrobnosti o trase včetně plánku najdete zde.

Dovolená s dětmi - nabídka

Nenáročnou trasu mohou absolvovat i rodiny s dětmi.

Příloha

Hraběnka, autor: Sport Jilemnice
Hraběnka, autor: Sport Jilemnice
Hraběnka - mapa bežeckých tras, autor: Sport Jilemnice
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu