29841323
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Prožitková stezka v ZOO Liberec

Jizerské hory

Liberec

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
V areálu zahrady střediska ekologické výchovy Divizna, které se nachází v ZOO Liberec byla vybudována nová Prožitková stezka.

Cílem stezky je přiblížit aktivní, zábavnou formou informace o biotopu v bezprostřední blízkosti zoologické zahrady, nabídnout zajímavou volno časovou aktivitu pro návštěvníky ZOO, organizované skupiny, rodiče s dětmi, seniory ale i nevidomé. Informační tabule totiž nabízí texty i v Braillově písmu.

Po celé trase je v různých rozestupech vytvořeno několik zastavení, která jsou složena z interaktivních dřevěných prvků a informačních tabulí. U každého zastavení je umístěna cedule s vyobrazením, návodem a vysvětlením. Stezku mohou návštěvníci absolvovat i s překrytým zrakem, aby se vžili do handicapu nevidomých.

Návštěvníci mohou stezku využívat každý všední den od 8 do 16 hodin.

Dovolená s dětmi - nabídka

Stezka je určena malým i velkým návštěvníkům. Zábavnou formou přibližuje rostliny i živočichy v okolí.

Dovolená bez bariér - nabídka

Informační tabule nabízí texty i v Braillově písmu.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Stezka zábavnou a aktivní formou přibližuje informace o biotopu v bezprostřední blízkosti Liberecké ZOO.

Prožitková stezka
Prožitková stezka
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu