26669902
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Benefiční koncety pro Grabštejn

Českolipsko

Benefiční koncerty, jejichž výtěžky jsou věnovány obnovu Grabštejna mají již šestnáctiletou tradici. Benefice jsou v posledních letech připravovány sdružením, v němž spojily své síly město Hrádek nad Nisou, obec Chotyně a Luďek Vele, sólista Opery Národního divadla v Praze.

Cílem benefičních koncertů je přispívat k oživování i popularizaci Grabštejna a získanými prostředky se podílet na restaurování tohoto historicky nejvýznamného objektu. Příznivci opery v Euroregionu Nisa mají díky nim možnost jednou ročně zhlédnout klasickou operu v podání účinkujících z Národního divadla v Praze.

www.hrad-grabstejn.cz

Benefiční koncet pro Grabštejn
Benefiční koncet pro Grabštejn
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu