28425878
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Lanový park König

Jizerské hory

Lanový park König
Nová Ves nad Nisou, 468 27

GSM:+420 604 103 975
+420 739 547 424
E-mail:info@sidmir.com
Web:www.park-koenig.com
www.sidmir.com
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

OPUScard

Sleva 10 – 20% podle velikosti skupiny. 1-3 osoby cena snížena na 200 Kč za osobu, 4. a další osoby ze skupiny cena 180 Kč za osobu.
Lanový park König je nový lanovkový park v obci Nová ves nad Nisou. Na rozdíl od ostatních lanových parků tvořených vysokými lanovými překážkami je lanový park König postaven převážně z lanovek, tedy přejezdů ze stromu na strom.

Lanový park v Nové Vsi je park určen dospělým i dětem (od 140 cm výšky) bez rozdílu věku, lezeckých zkušeností a fyzické zdatnosti. Přejíždí se zde mezi stromy pomocí rolny, ve které jste zavěšeni a pro absolvování dané dráhy není třeba mnoho fyzických sil.

Překonání dráhy představuje zhruba hodinový program.

Další možné aktivity v oblasti: koupání, cyklistika, rozhledna Nisanka, restaurace.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu