28203022
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Rybářský revír Velký rybník

Českolipsko

Rybniště, 407 51

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Rybářský revír tvoří nádrž Velký rybník v k. ú. Rybniště.

Lov ryb je povolen jen v omezeném úseku dle místního označení.

Zákaz vjezdu na hráz, zákaz provozování jakékoliv sportovní činnosti, stanování, koupání, rozdělávání ohňů apod. Zákaz vstupu k výpustnímu a odběrnému zařízení a jakékoliv manipulace s ním. Zákaz vstupu mimo úseky, kde je povolen lov ryb. Zakazuje se lov ryb v úseku rákosí dle označení od 1. 4. do 15. 6. z důvodu ochrany ptactva v době hnízdění.

Z hráze je zákaz lovu ryb mimo lovu přívlačí. Při lovu ryb z hráze se zakazuje sestupovat z hráze k vodě, vyjma vyzvednutí ulovené ryby z vody. Na celé ploše rybníka se zakazuje brodění. Lov pomocí plavidel je zakázán.

Uživatel revíru: Severočeský územní svaz
Organizace pověřená hospodařením: Severočeský územní svaz

Rozloha: 40,00 ha

Ilustrační foto

Vody: mimopstruhová

Ilustrační foto
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu