27160354
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Lanový park Pec pod Sněžkou

Krkonoše

Pec pod Sněžkou, 542 21

Telefon:+420 499 736 432
GSM:+420 777 801 050
+420 777 949 338
E-mail:leto@happyhill.cz
Web:www.happyhill.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Lanový Monkey park Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou.

Již osmým rokem je otevřen lanový park - Monkey park v Peci pod Sněžkou. Monkey park se skládá z 22 po sobě jdoucích lanových překážek se 4 přemostěními (přejezdy) přes řeku a přehradu. Originální a jedinečný nástup do parku začíná na platformě věže umístěné nad peckou přehradou a jejím následným přejezdem. Složení překážek umístěných ve svahu poskytne zážitek všem návštěvníkům. Není třeba mít obavy z náročnosti, každý absolvuje průchod Monkey parkem dle vlastních možností a obsluha parku je Vám neustále k dispozici radou i pomocí. 

Vstup do Monkey parku je povolen pro děti a dospělé od 140 cm a výhradně po absolvování speciální instruktáže odborným personálem parku. K povinnému vybavení patří sedací úvazek s jistícími karabinami a kladkou, helma a ochranné rukavice. 

Dětský lanový park je určen pro děti do 140 cm a od 4 let věku. Pro děti jsou připraveny 3 varianty okruhů a dětský přejezd - fly. Děti mohou absolvovat a zažít úžasný pocit ze 2 přejezdů přes horní část pecké přehrady. Trasu s dětmi vždy absolvuje jeden z průvodců a děti jsou pod neustálým dohledem. Povinné vybavení je doplněno o celotělový sedací úvazek. Možnost focení a komunikace s dětmi pro rodiče a příbuzné. Nezapomenutelný zážitek a to vše pod individuálním dohledem  našeho průvodce. 

Nabídku pro děti doplňuje horolezecká stěna a lukostřelba. 

V létě 2014 naše nejmenší návštěvníky čeká otevření dalších tras. Navíc se každé z našich dětí může těšit na překvapení a odměnu za odvahu a šikovnost.  

Dovolená s dětmi - nabídka

Park je určen dospělým a dětem od 140 cm výšky.

Otevírací doba

Leden - Červen všechny dny v týdnu 10:00 - 17:00
Červenec - Srpen všechny dny v týdnu 9:00 - 18:00
Září - Prosinec všechny dny v týdnu 10:00 - 17:00

Lanové centrum Pec pod Sněžkou

Vybavení a služby: parkoviště, WC, občerstvení

Lanové centrum Pec pod Sněžkou
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu