26799340
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Sportovní hala - Sportovní centrum Semily

Český ráj

3.května 327
Semily, 513 01

Telefon:+420 481 622 996
GSM:+420 736 752 563
Fax:+420 481 621 303
E-mail:info@sportovni-centrum.cz
Web:www.sportovni-centrum.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Největším sportovištěm a dominantou celého komplexu Sportovního centra Semily je centrální víceúčelová hala. Umožňuje sportovní vyžití v celé škále míčových her.

Mezi základní vyznačená sportoviště patří centrální kurt pro volejbal a dva kurty treninkové, tenisový kurt, hřiště na floorbal, malou kopanou, házenou a košíkovou. Součástí vybavení jsou dva kurty na badminton, síť pro treninkové golfové odpaly.

Výkonné ozvučení a elektronická časomíra pro jednotlivé druhy sportů je samozřejmostí. Ozvučení je navíc koncipováno tak, aby bylo možné sledovat dění v centrální hale i na chodbách, ve společenské místnosti a v recepci. Centrálně umístěné kabiny rozhodčích umožňují komplexní přehled. Pro diváky je především určena galerie.

Část západní stěny je upravena pro zřízení cvičné horolezecké stěny. Centrální halu lze využívat i k dalším aktivitám, jako např. výstavy, firemní prezentace, prodejní trhy apod.

Celý prostor je vytápěn plynovými infrazářiči, přičemž přednastavený teplotní režim si aktivuje dle vlastní potřeby sám klient. Povrch hrací plochy je syntetický.

Otevírací doba

všechny měsíce všechny dny v týdnu -

Sportovní hala Semily, autor: Sportovní centrum Semily, p.o.

Vybavení a služby: parkoviště, šatny, WC, sprchy, občerstvení, půjčovna sportovního vybavení

Sportovní hala Semily, autor: Sportovní centrum Semily, p.o.
Sportovní hala Semily, autor: Sportovní centrum Semily, p.o.
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu