27171865
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Dolní Poustevna - Filipov

Dolní Poustevna

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Středně náročná trasa vede po málo frekventovaných silnicích šluknovského výběžku.

Cyklotrasa: číslo 3043
Délka trasy: 35 km
Obtížnost: střední
Doporučené kolo: horské, trekové

Průběh trasy: Dolní Poustevna - Lobendava - Severní, rozc. - Liščí - Sohlandská cesta, rozc. - Nové Hraběcí - Šluknov, rozc. u potoka - Království - Fukovská brána - Jiříkov - Filipov (CZ/D)

Popis trasy: Trasa začíná na státních hranicích v Dolní Poustevně a končí na státních hranicích v Jiříkově, kde se napojuje na trasu č. 3042. Cestou se kříží s trasami č. 3014, č. 3041 a č. 211.

Trasa v podstatě kopíruje hranice Šluknovského výběžku, vede po málo frekventovaných silnicích a zpevněných cestách. Trasa je fyzicky středně náročná a pro její projetí je vhodné trekové a horské kolo.

Dolní Poustevna - Evangelistický kostel
Dolní Poustevna - Evangelistický kostel
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu