29840702
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Akademie Kidokai Shiatsu

Jizerské hory

Jasanová 256
Jablonec nad Nisou, 468 01

GSM:+420 603 281 483
E-mail:info@kidokai.cz
Web:www.kidokai.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Akademie Kidokai Shiatsu Vám nabízí intenzivní kurs Shiatsu pro osobní i profesní růst nebo jen zájmový kurz. Dále Shiatsu terapie, masáže a rehabilitace.

Kidokai - vyvážený výukový systém s universálním použitím - nejen pro rozvoj vlastní zdravé osobnosti, ale i profesní přípravu masérů a terapeutů Shiatsu.

Shiatsu - název pro metodu práce s tělem rozšířenou v posledním desetiletí z Asie do celého západního světa včetně USA a Evropy.

Academy - silný důraz na zkušenostní výcvik podpořený vědomostmi z oblastí práce s tělem, myslí, emocemi, anatomií, fyziologií, různými druhy masáží a cvičení, stravy, meridiány, diagnostikou a oblastí úzce souvisejících.

Kidokai Shiatsu

Vybavení: masáže
Služby: instruktor, konzultace, prodej výživy, vedené hromadné cvičení

Kidokai Shiatsu
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu