27180684
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Energy Flow Vrchlabí

Krkonoše

Krkonošská 153
Vrchlabí, 543 01

GSM:+420 739 053 268
E-mail:info@energyflow.cz
Web:http://www.energyflow.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Široká nabídka sportovního vyžití pro ženy, muže i děti na jednom místě, to je Energy Flow ve Vrchlabí.

SPINNING

· Energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárním kole, které nabízí sportovní trénink lidem různého věku a úrovně zdatnosti

· 60 minut jízdy na spinneru, ve které si každý určuje svoji zátěž a intenzitu tréninku.

· Vhodné pro ženy i muže každého věku a zdatnosti. Na lekce můžete chodit také s SPD obuví. Pedály všech kol jsou vybaveny nášlapy i klipsy. 

HATHA JÓGA

· Cvičení zaměřené na harmonii těla a mysli, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbourání stresu a napětí

· Cílem cvičení je posílení a protažení celého těla a celkové uvolnění. Velký důraz se klade na správné dýchání během provádění jednotlivých cviků i ve fázi relaxace. Výhoda tohoto cvičení je v šetrnosti vůči kloubům a v prevenci proti bolestem zad. Je to cvičení, které Vám nic nenutí. To, co zrovna chcete a potřebujete v rámci pohybu, toto cvičení naprosto splní a vy můžete posílit, protáhnout, vytvarovat tělo, zbavit se problémových partií, se kterými bojujeme.

· Cvičení je vhodné pro muže i ženy každého věku i pro začátečníky. Cvičí se naboso. Není nutné si nosit na lekci nápoj. Z hygienických důvodů doporučujeme mít vlastní podložku na cvičení.

PILATES

· Program zaměřený na kontrolu pohybu, dechu a koncentraci, který využívá fyzioterapeutické prvky.

· Pilates působí na hluboké svalové vrstvy a dlouhodobým pravidelným cvičením pomůže k tělu silnému, štíhlému a ohebnému.

· Tento program je vhodný pro všechny sportovce, pro osoby s nadváhou, pro osoby trpící stresem. Cvičební program lze upravit od rekonvalescentů po operacích a úrazech, kdy se pomocí dechových technik upravují svalové dysbalance, přes širokou veřejnost až po vrcholové sportovce. Cvičit můžete naboso nebo v ponožkách. S sebou si přibalte také delší ručník (pomůcka ke cvičení).

EUROPEAN TAEBO

· Taebo je moderní druh aerobního a velmi dynamického cvičení na rychlou hudbu, které kombinuje prvky karate, taekwon-da, kickboxu a klasického boxu s důrazem na správně provedenou techniku. Lekce se dělí na INTRO (trénování techniky jednotlivých úderů, kopů a jejich kombinace) a ETB (intenzivní cvičení ve velmi rychlém tempu).

· Cvičení posílí celé tělo - je vhodné pro muže i ženy.

JÓGA PRO TĚHOTNÉ

· Jedná se o ucelený systém cvičení pro období těhotenství a to od momentu zjištění těhotenství až do samého okamžiku porodu. V průběhu cvičení jsou voleny pozice vhodné pro těhotné a v hodině se dýchá plným jógovým dechem. Dále se vyučuje bhastrika pro těhotné. Těhotná žena kdykoliv v průběhu hodiny může přestat cvičit a v klidu si odpočívá.

· Cvičení je vhodné i pro ostatní klienty/klientky. Je doporučeno i těm, kteří s jógou teprve začínají.

BOSU

· Moderní a oblíbený systém cvičení, jehož základem je speciálně vyvinutá kopule BOSU Balance Trainer, která se při cvičení používá jak stranou rovnou, tak vypouklou - "BOth Sides Up". BOSU Balance Trainer lze využít k několika typům tréninků, které se v jednotlivých hodinách prolínají a liší se náročností a intenzitou (kardio trénink, posilovací nebo rehabilitační cvičení, Bosu-Pilates, Bosu-Jóga).

· Cvičením na BOSU dosáhnete komplexního zpevnění svalů celého těla, které má pozitivní vliv na fyzickou kondici a redukci tuku. Cvičení zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly, které zajišťují správné držení těla. Cvičení napomáhá proti bolestem zad a kloubů. 

PORT DE BRAS 

· Port de Bras je elegantní aerobní program s prvky moderního tance a baletu. Jedná se o cvičení z řady Body and Mind, které vede k uvolnění mysli a těla. Skládá se z aktivní části (cvičení s prvky tance, klasického posilování) a relaxační části. V hodinách je kladen velký důraz na správné postavení a zapojení hlubokých svalů centra těla. Výsledkem je přirozeně ladný a zdravý pohyb.

· Plynulá sestava cviků harmonicky posiluje a protahuje svaly celého těla, mobilizuje páteř a zlepšuje pohyblivost kloubů.

· Cvičení pro každého koho neláká např. aerobic. Port de Bras zvládne každý. Nevyžaduje žádnou předchozí taneční průpravu. Cvičit můžete naboso, v ponožkách nebo měkkých cvičkách.

FLOWIN

· Flowin je tréninkový koncept, který využívá váhu vlastního těla jako základní součást a posiluje hluboké svalstvo. Flowin dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů.

· Pravidelné cvičení Vám přinese správné postavení těla, vyrovnání svalových dysbalancí, správnou funkci páteře a zformuje postavu. Cvičení s flowinem posiluje hlavně střed těla, svaly upínající se na pánev a na obratle. Tréninkem se procvičují vnitřní partie svalových systémů, které dělají vaše tělo rychlejší, ohebnější a vytrvalejší.

· Při lekcích se používá velká kluzká deska a sada malých podložek pro ruce, nohy a kolena (s označením knee, footy a handy).

· Flowin je cvičení vhodné pro každého. Cvičí ve sportovní obuvi nebo v ponožkách. Na lekci si nezapomeňte dostatečné množství tekutin.

Cvičení s kočárky

· Outdoor fitness program za přítomnosti svých dětí (tak trochu jiná procházka). Cvičení s kočárky v přírodě, s dětmi v náručí, na cvičící podložce či s dětmi pobíhajícími (lezoucími) okolo. Lekce obsahují zahřátí, kardio část, posilovací část, strečink. V průběhu hodiny zabavíme také dětičky.

· Je vhodné pro maminky, ale i tatínky a prarodiče. Na cvičení s sebou miminkám vezměte vše potřebné (hračku, svačinku), aby byla po celou hodinu spokojená. Cvičení probíhá venku. Přibalte raději pláštěnku sobě i na kočárek.

· Místo setkání: Areál koupaliště ve Vrchlabí, sraz u hřiště Lážo-plážo. Cvičení bude probíhat opět od 3/2015. Pouze za velmi nepříznivého počasí bude cvičení zrušeno.

Twerk

· Tento tanec vychází ze stylu Dancehall. Na lekcích se naučíte základní prvky i složitější pohyby, které budou tvořit choreografii. Typické pro tento tanec jsou ostré pohyby pánví do všech stran v různých variantách, ve stoje i na zemi.

· Krásný a pevný zadeček. Budete vypadat sexy a budete součástí tohoto nového tanečního fenoménu.

Kouzelná jóga pro děti

· V lekcích se vypravíme do světa fantazie a jednotlivé jógové pozice si utvoříme pomocí příběhů a básniček. Během lekce budeme také skotačit a běhat. Cílem není dokonalé provedení pozic jako v hodinách pro dospělé. Jóga je především zábava a legrace.

· Učí děti objevovat a rozvíjet své schopnosti, vnímat své tělo a emoce, odpočívat.

· Kouzelná jóga pro děti ve věku 4-8 let probíhá formou kurzu, který obsahuje 10 navazujících lekcí. Děti mají možnost se v kurzu postupně rozvíjet, poznávat jógové pozice a vzájemně se seznámit a sblížit. Kurzy probíhají na jaře a na podzim.

Kurzy Pole Dance

· Kurz LEVEL 1 je určen pro úplné začátečníky. Naučíte se základy tance u tyče, chůzi, otočky, záklony, předklony a jednoduché spiny. Připravíme jednoduchou choreografii. L1 je příprava na další level.

· Kurz LEVEL 2 je určen pro mírně pokročilé a absolventy L1. Naučíte se spiny na jedné ruce, mírně pokročilé inverty a jejich kombinace. L2 je příprava na další level.

· Tanec u tyče je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já.

· Cvičí se naboso, v pohodlném přiléhavém oblečení (čím méně, tím lépe). Cvičení u tyče využívá tření na kůži. Nejvhodnější je tedy tílko a krátké šortky. Před cvičením nikdy nepoužívejte tělová mléka a oleje. Je to velmi nebezpečné! 

Kurzy SM-Systém

· Stabilizační a Mobilizační systém: Kurz je určen pro začátečníky. Obsahuje 6 navazujících lekcí, při kterých se naučíte 12 cviků - regeneračních, protahovacích a zároveň posilovacích, abyste dále mohli toto cvičení provádět sami doma (10-ti minutové cvičení) nebo pod dohledem instruktorky pokračovat na otevřených hodinách (60-ti minutové cvičení). 

· Jedná se o rehabilitační cvičení. Cvičení se skládá ze sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Cvičí se s pomocí elastického lana.

· Cvičí se naboso nebo v ponožkách a pohodlném přiléhavém oblečení (pro lepší kontrolu zapojení svalů). Na vyžádání zasíláme e-mailem přihlášku a pokyny ke kurzům.

· Pro všechny osoby ve věku 5 - 100 let, pro aktivní sportovce, pro osoby po operaci páteře, s bolestmi zad, skoliózou, výhřezen ploténky, také pro těhotné a ženy po porodu.


Speciální tréninkové lekce pro různé skupiny

Rezervace pro celé skupiny kdykoliv mimo rozvrh lekcí - SPINNING, JÓGA, PILATES, TAE-BO, BOSU, BODY FORM...

Lekci přizpůsobí vašemu tréninkovému programu i vašim požadavkům.

Natura Herbal Spa a Wellness, autor: archiv subjektu

Vybavení: spining
Služby: instruktor, konzultace, vedené hromadné cvičení
Zázemí: WC, sprchy, občerstvení

Natura Herbal Spa a Wellness, autor: archiv subjektu
Natura Herbal Spa a Wellness, autor: archiv subjektu
Natura Herbal Spa a Wellness, autor: archiv subjektu
Natura Herbal Spa a Wellness, autor: archiv subjektu
Natura Herbal Spa a Wellness, autor: archiv subjektu
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu