28084157
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Naučná stezka U Mlejna

Krkonoše

Martinice v Krkonoších

Web:www.martinicevkrk.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Na jaře roku 2008 otevřely Lesy České republiky novou lesnickou naučnou stezku u vodní nádrže U Mlejna nedaleko Martinic v Krkonoších.

Délka trasy: 2 km
Počet zastavení: 7 zastávek s informačními panely

Popis trasy: Naučná stezka ležící mezi obcemi Martinice v Podkrkonoší a Horní Brannou, v oblasti Martinických rybníků, je zaměřena na hospodaření a historický vývoj zdejších lesů. Začíná nedaleko roubeného objektu tzv. Martinického mlýna, měří přibližně 2 km a na její trase je rozmístěno 7 zastávek s informačními panely. Jednotlivá zastavení jsou pojmenována: Martinický mlýn, Obnova Martinických rybníků, Historický vývoj lesa, Na Bubně, Přirozená obnova lesa, Slané bahno, Les mnoha tváří.

Stezka U Mlejna
Stezka U Mlejna
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu