27201404
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

BleskTaxi Liberec

Jizerské hory

Vavřincův vrch 192/5
Liberec, 460 01

Telefon:+420 485 111 888
+420 485 109 090
GSM:+420 602 460 047
+420 800 113 333
E-mail:radek.kriz@blesktaxi.cz
Web:www.blesktaxi.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
BleskTaxi Liberec sídlí v centru města a má nejnižší nástupní taxu v regionu. Přistavení vozu zdarma.
Blesk Taxi má jako jediná taxi služba v Liberci povolený vjezd přímo do areálu autobusového nádraží. Proto můžete využít jejich služeb, pokud chcete přívést či odvést přímo od autobusu.

Air port Taxi - pokud se chystáte na dovolenou a nemáte možnost vlastního odvozu nebo nechcete platit drahé parkovné, můžete využít služeb Blesk Taxi, kdy vás odvenou přímo k odletové hale či vás po návratu zpět do Čech dovezou zpět.

Rodinné, firemní či jiné akce: nechcete -li shánět řidiče pro vámi pořádané akce, máte možnost využít služeb BleskTaxi, které zprostředkuje dopravu většího počtu lidí, kam jen si budete přát.

DR!NK SOS: Stalo se vám, že jste požili a rozmýšleli jestli usednout za volant a riskovat ztrátu řidičského průkazu, či dopravní nehodu? Tento problém za vás vyřeší BleskTaxi. Přijede pro vás ne jeden, ale dva profesionální řidiči a odvezou váš vůz na určené místo, přičemž vy ho budete v bezpečí sledovat z vozu taxislužby. Taxa je účtována jako dvojnásobek běžné ceny.

Dětská autosedačka: Při přepravě dětí mimo město je nutné zajistit autosedačku, lze použít vaší vlastní, či s dostatečným předstihem (hodinu před jízdou) kontaktovat dispečink

Pro přistavení vozu s využitím VIP karty volejte: 486 133 333

Stanoviště:
- tř. 1. Máje (Na Rybníčku) - exkluzivně
- nám. Dr. Edvarda Beneše
- Fügnerova
- autobusové nádraží - exkluzivně
- Disco Club Postilion
- Music Club Casino

Firma se snaží poskytovat nejen komfortní služby, ale také nejnižší ceny a to pouhých 22 Kč za startovné. BleskTaxi přistavuje vozidla zdarma.

Otevírací doba

Leden - Prosinec Po - Ne -

NON STOP

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu