27169421
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Schwinn cycling - Squash arena Liberec

Jizerské hory

Olbrachtova 820
Liberec, 460 15

Telefon:+420 482 750 506
E-mail:info@squasharena.li
Web:www.squasharena.li
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Schwinn cycling je super efektivní kardio trénink, který přenáší zážitky ze skutečné jízdy na venkovním kole do fitness klubu a nabídnou Vám ho v Squash areně Liberec na sídlišti Kunratická v Liberci.

Snadno naučitelné pohyby se mění vzhledem k motivační hudbě. Tempo hudby udává rychlost šlapání. Techniky jízdy napodobují stoupání do kopce, jízdu na rovině i nerovném terénu. Speciální brzdný systém a vybavení kola pomáhá při vytváření změn terénu a přináší zážitek ze skutečné jízdy. Trénink s neskutečnou skupinovou dynamikou je osvobozen od soutěživé povahy mezi účastníky, jelikož každý klient si určuje vlastní tepovou frekvenci a způsob tréninku.

1. vysoce efektivní trénink…
2. certifikovaný instruktor Schwinn® Cycling…
3. vysoce kvalitní kolo...

Každý se může účastnit. Již první hodina je efektivní! Hudba, intruktor a skupinová atmosféra motivuje muže i ženy všech věkových kategorií. Každý si sám určuje úroveň intensity a dosahuje individuálních cílů. Schwinn Cycling podporuje Váš kloubní aparát, zlepšuje Vaší kooridnaci a posiluje Vaše svaly.

Schwinn cycling, autor: Archiv: Squash aréna Liberec

Vybavení: solárium, sauna, parkoviště, internet, dětský koutek
Služby: instruktor, konzultace, vedené hromadné cvičení
Zázemí: WC, sprchy, občerstvení

Schwinn cycling, autor: Archiv: Squash aréna Liberec
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu