26231290
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Golf club Grabštejn

Českolipsko

Žitavská 155
Chrastava, 463 31

GSM:+420 607 932 216
E-mail:gcg@gcg.cz
Web:www.gcg.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jedno z golfových hřišť, která umožňují i úplným začátečníkům poznat taje golfové hry a začít ji aktivně provozovat je golfové hřiště Grabštejn.

Hřiště se nachází v klidné lokalitě 20 km od Liberce v katastru obce Chotyně, poblíž hlavní silnice do Hrádku nad Nisou a dále do Polska a Německa. Na hřišti je k dispozici půjčovna golfových potřeb a po dohodě je možné si zajistit i služby instruktora. Návštěvníci hřiště se mohou občerstvit na kryté terase s výhledem na hřiště nebo v klubovně golfového klubu.

Golfové hřiště Grabštejn nabízí možnost hry nejen zkušeným golfistům, ale i začátečníkům, kteří si chtějí golfovou hru teprve vyzkoušet. Klidné rodinné prostředí golfového hřiště s mnoha atraktivními místy v blízkém okolí je ideální pro odpočinek a relaxaci. V blízkých penziónech je možné si zajistit ubytování na víkend i na celou dovolenou. Nedaleká vodní nádrž Kristýna nabízí možnost koupání, provozování vodních sportů a plážového volejbalu. Dále je možné využít tenisových kurtů v Hrádku nad Nisou. Okolní příroda Lužických hor nabízí možnost atraktivních pěších a cyklistických výletů a to i do sousedního Polska a Německa.

Zájemcům o členství Golf Club Grabštejn poskytuje výhodné podmínky s množstvím cenových variant a slev pro individuální i rodinné členství. Firmám nabízí výhodné firemní členství, která je možné využít i pro obchodní partnery.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Výhodné firemní členství, která je možné využít i pro obchodní partnery. Možnost uspořádání firemních turnajů.

Golf Club Grabštejn, autor: archiv Golf Club Grabštejn

Počet jamek: 9
Délka - muži: 5796
Délka - ženy: 5390
PAR - muži: 72
PAR - ženy: 72
Vybavení: driving range, pro shop, půjčovna - motorové vozíky, půjčovna - ruční vozíky, půjčovna - golfové hole, parkoviště, restaurace, občerstvení, instruktor

Golf Club Grabštejn, autor: archiv Golf Club Grabštejn
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu