27516566
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Anenské slatinné lázně - Lázně Bělohrad

Český ráj

Lázeňská 165
Lázně Bělohrad, 507 81

Telefon:+420 493 767 111
Fax:+420 493 767 443
E-mail:lazne@belohrad.cz
Web:www.belohrad.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Anenské slatinné lázně se 120 letou tradicí se nacházejí v poklidném městečku Lázně Bělohrad.

Klienti do zdejších lázní přijíždějí převážně s onemocněním pohybového ústrojí. Jde hlavně o revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazech a ortopedických operacích, kořenové syndromy při onemocnění páteře a chabé periferní obrny. Další indikací je léčba deformujících jizev po úrazech a popáleninách. Vedle klasických léčebných pobytů jsou k dispozici také pobyty rekondiční a speciálně zaměřené.

Více informací o léčbách zde.

Oáza krásy a zdraví v Anenských slatinných lázní nabízí vyškolené profesionály a mnoho možnosti, jak pečovat o své tělo - bohatá nabídka procedur, exkluzivní přístroj na odstraňování celulitidy (STARVAC), masáže horkými kameny, aroma masáže, arabská parní lázeň RASULBAD, ošetření špičkovou kosmetikou BABOR, shiatsu masáž, možnost využít Lázeňskou rehabilitační kliniku (lékaři, fyzioterapeuti, slatina, vodoléčba, elektroléčba, léčebné masáže a další).

Relaxační a léčebná dovolená - nabídka

Využijte kromě klasické lázeňské péče i Oázu krásy a zdraví.

Spa resort Tree of Life, autor: jan špelda

Vybavení: masáže, kosmetika
Služby: konzultace, koupele, přítomnost lékaře, zábaly
Zázemí: WC, sprchy

Spa resort Tree of Life, autor: jan špelda
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu