26635357
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

EDGART - Textilní ateliér a dílna z Lázní Libverda

Jizerské hory

Lázně Libverda 70, 463 62

GSM:+420 739 078 979
+420 732 620 639
E-mail:edgart@edgart.cz
Web:www.edgart.cz
www.jizerske-vyrobky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Regionální produkt Jizerské hory

Textilní ateliér Edgart spolu s dílnou ručního papíru založili Petra Gadasová Matějková, Richard Matějka, Edgar - malý psí kůň a později k nám přibyli také naše Madlenka a Gregor.

Zabýváme se navrhováním originálních oděvů, oděvních i bytových doplňků a jejich potiskem sítotiskovou technikou. Tiskneme především na len, kbA-len, kbA-bavlnu, buret a jiné přírodní materiály. Najdete u nás oděvní kolekce: dámské letní a zimní, dětské, originální trička, klobouky, tašky, taštičky, dále pak polštáře, ubrusy, závěsy a jiné doplňky.
Oděvní kolekce určené pro dámy mají podtrhovat ženskost, lehkost, krásu žen a lněných materiálů. Navrhujeme šaty pro osobité a "zralé" ženy, šaty pro ty, co se hledají, a pro ty, co už se našly, pro všechny, kteří rozumějí tomu, že len se mačká, že je to styl, způsob vyjádření, nadhled života... 

Možnost zakoupení: v prodejních galeriích a obchodech v České republice, na Slovensku, v Německu, Rakousku, Francii a Itálii.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu