27180277
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Rodinná farma Mejsnar - mléčné výrobky

Krkonoše

Kunčice nad Labem 54, 543 71

Telefon:+420 499 431 192
GSM:+420 737 551 418
E-mail:aloismejsnar@tiscali.cz
Web:www.mlekoazdodomu.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Rodinná farma Mejsnar byla založena po roce 1991. Navázala na rodinnou tradici zemědělského hospodaření.

Farma Mejsnar se nachází v klidném prostředí podkrkonošských hor ve vesnici Kunčice nad Labem. Dnes hospodaří na 200 hektarech zemědělské půdy a chová kolem 150 ks skotu.

Od roku 1997 zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně. Na produkty získala ocenění Regionální produkt Krkonoše. Vzhledem ke způsobu výroby, kterým mléko zpracovává, může svým zákazníkům nabízet pravé „domácí“ mléčné výrobky.

Produkty

Z mléka vyrábí pasterované mléko, kefír, čerstvý smetanový sýr s různými příchutěmi, tvaroh a jogurt. Mléko podle nás patří do skla, jak tomu bylo dříve. Proto mléko prodává ve vratných skleněných lahvích. 

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu