27477242
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Podvinky, paličkovaná a háčkovaná krajka - Lenka Máslová Špetlová

Krkonoše

A.Dvořáka 538
Hostinné, 543 71

GSM:+420 604 639 743
E-mail:L.spetlova@seznam.cz
Web:www.lkrajka.ic.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Krkonoše - originální produkt

Lenka Máslová Špetlová - textilní výtvarnice, o svém řemesle vypráví:

Paličkování je velmi stará a krásná technika, kterou jsem si zamilovala a je pro mne nejen prací, ale i koníčkem. Paličkuji jak klasické motivy - obrázky (hlavičky, madony, betlémy květiny, architekturu, velikonoční motivy...) a dečky, ale také moderní krajku jako šperky (náhrdelníky, brože v kombinaci s drahými kameny...), bytové doplňky (moderní obrazy - i plastické), šály a límce.

Návrhy si kreslím sama a také je (s vyjímkou nejoriginálnějších kusů) prodávám. Na zakázku vytvořím návrh a také ho zrealizuji - podle vašich představ.

Všechny mé návrhy a zhotovené věci, včetně originálních, naleznete na webu www.lkrajka.ic.cz a nebo mne můžete po předchozí dohodě navštívit na mé adrese a osobně si vybrat. Jste srdečně vítáni.

 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu