27421969
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Horská Farma Hucul

Krkonoše

Vítkovice v Krkonoších 92
Vítkovice v Krkonoších, 512 38

Telefon:+420 481 582 819
GSM:+420 603 487 319
E-mail:farma@hucul.cz
Web:www.hucul.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 25
Ekologická Farma Hucul s chovem huculských koní a horského skotu se nachází v úbočí svahu Janova hora, v obci Vítkovice, v západní části regionu Krkonoše. Na 200 hektarech pastvin, jež sahají až do nadmořské výšky 1100 metru, se pase stádo huculských koní.

Mezi služby, které Farma Hucul svým návštěvníkům nabízí, patří výuka jízdy na koni, vyjížďky do terénu, dětské tábory, ubytování. V objektu eko farmy je stylová hospůdka s částečným sortimentem v kvalitě bio, v nabídce je hovězí maso z vlastního chovu (highland, skotský náhorní skot); vedle objektu je dětské hřiště s ovečkami a kozičkami.

Podrobnější informace o farmě naleznete na www.hucul.cz.

Sezóna: celoročně - kromě 24.12.

Dovolená s dětmi - nabídka

Farma Hucul je vhodná pro pobyt rodin s dětmi, kteří mají rádi přírodu a koně; vedle objektu je dětské hřiště s ovečkami a kozičkami. V létě se zde konají i dětské tábory.

Dovolená bez bariér - nabídka

Farma Hucul nabízí pobyty s rekondičním ježděním na koni zaměřené na léčebně pedagogicko-psychologické ježdění. Pouze skupiny s lékařským nebo odborným doprovodem. Vybavení objektu: bezbariérovost, sociální zařízení, společenská místnost, jízdárna, možnost ubytování klienta, parkoviště.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Letní tábory na Janově hoře jsou určeny pro všechny děti od devíti do osmnácti let, které mají rády pohled na svět z koňského sedla. Výuku jízdy na koních je u nás možno kombinovat s výukou jazyků, výtvarnou výchovou, keramikou, případně dalšími aktivitami.

Agroturistika - nabídka

Mezi služby, které Farma Hucul svým návštěvníkům nabízí, patří výuka jízdy na koni, vyjíždky do terénu, křtin hříbat, dětské tábory, ubytování a posezení v roubené hospůdce. Farma, obklopená stády pasoucích se koní, s podmanivým výhledem na horské hřebeny Krkonoš a údolí řeky Jizerky, láká svou drsnou krásou a působivou atmosférou k návštěvě nejen milovníky jezdeckého umění.

Farma Hucul, autor: Z archivu farmy Hucul

pokoj s WC společné WC gril, ohniště dětské hřiště jízdárna zvířata akceptována bezbariérový přístup

Služby: ubytování, občerstvení, WC, parkoviště
Telefonická objednávka: podmínkou
Nabídka jízdárny: vyjížďky, průvodce na vyjížďky, ustájení, výcvik na lonži, jízdy pro děti, tábory pro začátečníky, individuální kursy jezdectví, jezdecký dvůr

Farma Hucul, autor: Z archivu farmy Hucul
Farma Hucul, autor: Z archivu farmy Hucul
Farma Hucul, autor: Z archivu farmy Hucul
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu