27477031
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Crystalex

Českolipsko

B.Egermanna 634
Nový Bor, 473 13

Telefon:+420 487 741 111
Fax:+420 487 726 250
+420 487 726 250
E-mail:eshop@crystalex.cz
Web:www.crystalex.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Závody Crystalexu umožňují návštěvy výrobních provozů organizovaným skupinám - cestovní kanceláře, školy atp. Firma je významným světovým výrobcem krystalínu - specifického křišťálového skla jedinečných vlastností.

Exkurze probíhají ve všech třech závodech: závod Nový Bor, závod Karolinka a Vrbno pod Pradědem.

Crystalex se řadí k předním producentům domácenského skla v Evropě a je jeho největším výrobcem v České republice, disponuje nejmodernějšími technologiemi. Nabízí široký sortiment zboží: sklo hladké i dekorované, používá celou řadu dekoračních technik. Společnost používá světoznámou chráněnou známku Bohemia Crystal, je výrobcem proslulé nápojové série Claudia®, která je nejprodávanějším souborem svého druhu na světě. Naprostou většinu směřuje své produkce na zahraniční trhy.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu