28064957
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Centrum Panorama Varnsdorf

Českolipsko

Západní 2618
Varnsdorf, 407 47

GSM:+420 605 700 844
E-mail:info@centrumpanorama.cz
Web:www.centrumpanorama.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Ve zrekonstruovaném a znovu zprovozněném legendárním kině Panorama ve Varnsdorfu najdete panoramatické plátno, které je zárukou jedinečného zážitku.

Kino Panorama bylo ve Varnsdorfu zbudováno na přelomu 60. a 70. let minulého století v rámci boomu výstavby 70 mm panoramatických kin na našem území. Při jeho výstavbě byla použita zcela originální metoda závěsné střechy na ocelových lanech, která byla před tím použita pouze u jediné stavby na světě a sice olympijského stadionu v Mnichově. Kino bylo otevřeno v roce 1971 a pro nejbližší okolí se jednalo o opravdovou událost. Součástí komplexu s panoramatickým kinem byl i hotel, restaurace, vinárna a taneční sál.

Centrum Panorama ve Varnsdorfu je kino, které určitě již nyní stojí za návštěvu. Panoramatické plátno subjektivně působí při projekci širokoúhlého filmu až monumentálním dojmem, který nezažijeme v žádném ze současných ale ani bývalých pražských kin, včetně tolik vzpomínané legendární Alfy na Václavském náměstí. Celý objekt navíc vyzařuje velmi příjemnou atmosféru.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu