27169034
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Společenské centrum UFFO Trutnov

Krkonoše

náměstí Republiky 999
Trutnov, 541 01

Telefon:+420 499 300 999
E-mail:info@uffo.cz
Web:www.uffo.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
V září 2010 bylo slavnostě otevřeno Společenské centrum Trutnov, které dostalo název UFFO. Z poloviny skleněná budova nabízí variabilní vnitřní prostory pro divadlo, koncerty i další volný čas.

Budova Společenského centra UFFO se stala novou dominantu moderní architektury Trutnova. Centrum bylo pojmenováno po místním rodákovi Uffo Hornovi, který zde v 19. století působil v kulturním dění.

Prosklená stavba o výšce 14 metrů nabízí užitnou plochu 4265 metrů čtverečných. Interiéru dominuje hlavní sál o kapacitě 391 až 641 diváků. Nabízeny jsou dvě varianty rozmístění sedadel pro divadelní představení, konferenční sál i plesový a koncertní sál.

Využití zde najdou krom divadla i zábavné pořady, společenské večery, plesy a koncerty. Prostor druhého patra nabízí velké zkušebny, třetí patro je určeno zaměstnancům divadla a nejrůznější zázemí tu mají i zvukaři, osvětlovači a tlumočníci.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu