27644781
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Palackého stezka

Český ráj

Spálov

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Palackého stezka vede nejkrásnějším úsekem údolí řeky Kamenice a zavede návštěvníky až ke zřícenině středověkého hradu Návarov.

Délka trasy: 20,5 km

Popis trasy: Červeně značená Palackého stezka vede podél řeky Kamenice. Začíná na železničnín zastávce Spálov a vede přes Návarov, Haratice a Velké Hamry až do Tanvaldu. V Podspálově navazuje na Riegrovu stezku a vede po levém břehu Jizery nebo v její blízkosti.

Cesta byla pojmenována po významném českém politikovi a historikovi Františku Palackém.

Kolaudace první části stezky proběhla 9.11.1913. Další části byly vybudovány později. Celková délka Palackého stezky je 20,5 km.

Údolí Kamenice
Údolí Kamenice
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu