27244317
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Jiráskovo divadlo, Česká Lípa

Českolipsko

Panská 219/3
Česká Lípa, 470 01

Telefon:+420 487 522 300
E-mail:info@cl-kultura.cz
Web:www.cl-kultura.cz/jiraskovo-divadlo
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jiráskovo divadlo ve městě Česká Lípa bylo slavnostně otevřeno 27.10.1945 premiérou Jiráskovy Lucerny v provedení místního divadelního spolku Jirásek.

Divadlo pravidelně hostí profesionální i amatérské divadelní soubory a každoročně spolupořádá přehlídku amatérské divadelní tvorby Českolipský divadelní podzim. Dále pořádá velké množství společenských i kulturních akcích, slavnostních představení a koncertů.

K historii i současnosti divadla patří DIVADELNÍ KLUB JIRÁSEK.

V budově se nachází divadelní kavárna, která nabízí příjemné posezení v netradičním prostředí. Je otevřena vždy hodinu před představením a podle dohody i po skončení programu.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu