29505418
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Filozofický klub Progres

Českolipsko

Dlouhá 2598
Česká Lípa, 470 06

E-mail:info@klubprogres.cz
Web:www.klubprogres.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Občanské sdružení Filozofický klub Progres nabízí mladým lidem možnost seberealizace v klubových prostorech.

Pod jeho střechou se konají vystoupení studentů středních i vysokých škol převážně z Libereckého kraje. Ti se angažují v úlohách hudebníků, divadelníků, básníků či amatérských filmařů. Zve ale také profesionální umělce, kteří tak mohou nejen obohatit umělecký rozhled diváků, ale zároveň s nimi mladí a nadšení amatéři mohou svou tvorbu zkonfrontovat.


Program klubu tak nabízí každou sobotu hudební koncerty, divadelní i filmová představení, videoprojekce či filmové workshopy.


Po roční pauze, která byla způsobena absencí prostoru, se Progres přestěhoval z Kopečku na sídliště Špičák do bývalé budovy ZŠ Dlouhá.

 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu