27171959
ENDEPL
Přihlášení

Severní Čechy.info - aktuální informace o turistice, ubytování a službách

Hubertova naučná stezka v České Lípě

Českolipsko

Česká Lípa

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Naučná stezka vedoucí městskými lesy České Lípy.

Délka trasy: 2 km

Popis trasy: Příjemnou procházku s mnoha zajímavostmi nabízí nově vybudovaná naučná stezka na území městských lesů České Lípy. Hubertova naučná stezka vede od zahrádkářské kolonie na Svárově lokalitou Rasova Hůrka, kde je pro návštěvníky připraven téměř dvoukilometrový okruh s několika zastaveními v podobě informačních tabulí. Upravené cesty jsou vhodné pro pěší turisty, maminky s kočárky i cyklisty.

Ze Svárova se po absolvování okruhu můžeme vydat za poznáním okolí dvěma směry. Modrá turistická značka nás zavede přes Okřešice do Srní u České Lípy, k Provodínským kamenům až do Starých Splavů. Druhou možností je pokračovat po červené turistické značce do lokality Žizníkov.

Hubertova naučná stezka
Hubertova naučná stezka
 
 

Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka

Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load
Zavřít mapu